Wszystkie produkty  Jest tylko jeden produkt.

Podkategorie

Tablice szkolne

Dobrze przekazana wiedza to klucz do efektywnej lekcji. Tablica szkolna umożliwia wykonywanie przez nauczyciela czytelnych notatek i przeprowadzanie ciekawych prezentacji. Do tablicy można przypiąć pomoce naukowe, co jest pomocne w realizowaniu trudnych tematów. Chcemy zaoferować naszym Klientom tablice szkolne różnego typu: białe, kredowe i rozkładane, tzw. tryptyki. Dawniej w szkołach można było spotkać wyłącznie klasyczne tablice szkolne kredowe. Obecne ten rodzaj wciąż jest popularny, jednak został unowocześniony. Posiadamy tablice melaminowe o różnych wymiarach, wzmocnione blachą i mocną ramą. Wybrane szkolne tablice są wyposażone w długie półki, na których można trzymać kredę, markery i gąbki.

%split%

Tablica szkolna w centrum klasy. Wybierz ją mądrze, żeby nie stracić pieniędzy!

Nasza firma udostępnia tablice szkolne w wersjach pojedynczych i potrójnych. Część z nich posiada namalowane linie i kratkę, a część jest po prostu gładka. Oferujemy tablice szkolne składane oraz nowoczesne projekty suchościeralne. Dobrze sprawdzają się one u alergików, ponieważ szkolna tablica melaminowa nie wymaga korzystania z pylącej kredy. Cena za prostą tablicę wynosi ok. 150 zł, natomiast im więcej udogodnień dla uczniów i nauczycieli, tym wyższa cena. Tablica szkolna obrotowo-jezdna albo wodoszczelna to bardziej zaawansowane modele. Należy się liczyć z tym, że ich cena wyniesie ok. 500 zł. W naszym sklepie znajdują się też akcesoria, niezbędne do korzystania z tablic w klasach bez umywalki. Są to płyny do zmywania markerów, czyściki i wycieraki z wymiennymi filcami. Polecane tablice szkolne posiadają certyfikat zgodności z normą, dopuszczający tablice do użytku w placówkach edukacyjnych.

WAŻNE!

Meble szkolne wysyłane są wyłącznie na paletach ze względu na możliwość należytego zabezpieczenia towaru, koszt każdej wysyłki paletowej jest ustalany indywidualnie w zależności od wielkości zamówienia i wybranego asortymentu. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt tel. 89 533-42-65.

Odpowiedni sposób przekazywania wiedzy, wymaga właściwie dobranych pomocy dydaktycznych. Jednym z absolutnie podstawowych narzędzi tego rodzaju, jest rzecz jasna tablica szkolna lub pomoce dla szkół czy krzesła szkolne co nie wpływało pozytywnie na efekty nauki. Dawniej w szkołach spotkać można było wyłącznie klasyczne tablice szkolne, czyli tablice kredowe oraz przestarzałe meble szkolne czy gabloty szkolne. Obecnie w dalszym ciągu są one w użyciu, jednak zostały unowocześnione.

Nasza firma proponuje Państwu różnego rodzaju tablice oraz szafki szkolne. W swojej ofercie posiadamy zarówno zwykłe tablice szkolne, jak i tablice kredowe magnetyczne w wersji pojedynczej oraz tryptyki. W przypadku tryptyków szczególnym rodzajem są tablice szkolne składane, z czego jedna część posiada namalowane linie, druga kratkę, natomiast środkowa jest po prostu gładka. Innym typem dostępnych u nas tablic, są tablice szkolne suchościeralne. Bardzo dobrze sprawdzają się one zwłaszcza w przypadku osób cierpiących na choroby płuc, ponieważ ich zastosowanie automatycznie eliminuje konieczność korzystania z pylącej kredy.

W naszym sklepie znajdą Państwo również akcesoria niezbędne do użytkowania wspomnianych tablic suchościeralnych, takie jak płyn do zmywania tablic czy też zmywalne mazaki czy sprzęt sportowy dla szkół. Warto dodać, że nasze tablice szkolne posiadają certyfikat zgodności z normą PN-EN 14434:2007, dopuszczający je do użytku w placówkach oświatowych.

Gabloty Szkolne

Dla uczniów bardzo ważna jest atmosfera w szkole. Dużo przyjemniej przebywa się na korytarzach, które są wypełnione podwieszanymi gablotami. Designerska gablota szkolna może służyćdo prezentacji osiągnięć wybitnych uczniów lub stworzenia galerii zdjęć z wycieczek klasowych. Szkolna gablotka to znakomite miejsce na ogłoszenia i plakaty konkursowe. Oferujemy gabloty szkolne informacyjne, na puchary, na sztandar, na klucze. Dostępne są u nas gabloty wewnętrzne i zewnętrzne, oszklone, wodoodporne i dużo więcej. Warto przemyśleć zakup gabloty szkolnej nie tylko ze względu na jej funkcjonalność, ale i cenę. Zebraliśmy gabloty szkolne od znanych producentów , dbających o jakość w przystępnej cenie.

%split%

Prezentujemy gabloty szkolne o wielu zastosowaniach. Wybierz coś do swojej szkoły!

Szkoła, w której pierwsze skrzypce grają uczniowie to miejsce, do którego chętnie się chodzi. Już jedna szkolna gablotka jest ciekawym dodatkiem, który opowiada o życiu szkoły. Zdjęcia, ogłoszenia, wybitne osiągnięcia czy dyplomy wyeksponowane za szybką wszyscy mogą oglądać i komentować. Gablota szkolna na puchary w oryginalny sposób zaprezentuje nagrody zdobyte przez uczniów. W sklepie internetowym Cezas Glob można zamówić gabloty szkolne podświetlane LED, z ozdobnymi ramami i kolorowym podłożem magnetycznym. Oferujemy gabloty w różnych wymiarach, lakierowane, matowe, tekstylne, korkowe... Wybór jest na tyle duży, że każdy może znaleźć odpowiednie produkty. Solidne wykonanie sprawia, że gablota szkolna z naszego sklepu będzie ozdabiać korytarze przez wiele lat. Odporne szybki i zamknięcia na kluczyk zabezpieczają gabloty przed zniszczeniem. Zapraszamy do przeglądania asortymentu Cezas Glob.

Proponujemy Państwu nowoczesne, a zarazem funkcjonalne i solidne meble szkolne, niezbędny element wyposażenia sal lekcyjnych, szatni i innych pomieszczeń. Oferowane przez nas ławki, stoliki, krzesła, biurka, gabloty, szafy i szafki, są bezpieczne dla uczniów, trwałe i estetyczne. Wśród dostępnych w naszym asortymencie produktów są także meble metalowe, między innymi szafki szkolne ubraniowe dla uczniów, ławeczki, szafy na akta, szafki trenerskie i inne.

Szczególnie polecamy Państwa uwadze różnego rodzaju gabloty szkolne. To stworzona specjalnie dla potrzeb placówek oświatowych kategoria mebli, pełniących istotną funkcję edukacyjną. Gablota szkolna jest bowiem miejscem, gdzie eksponuje się bardzo ważne dla społeczności uczniowskiej przedmioty. Proponowane przez nas gabloty do szkoły odznaczają się solidną konstrukcją i estetycznym designem, są przy tym na tyle zróżnicowane, że mogą służyć rozmaitym celom. W ofercie posiadamy i gabloty na puchary, i gabloty na sztandar, ogłoszeniowe i przeznaczone do przechowywania kluczy. Wszystkie gabloty szkolne wykonane są z certyfikowanych elementów, bezpieczne i łatwe w użytkowaniu.

Dodatkowo polecamy trwałe i estetyczne tablice szkolne, różnych formatów i kolorów oraz wysokiej jakości sprzęt sportowy dla szkół, sprawny i niezawodny, przeznaczony do poszczególnych dyscyplin sportowych.

Pomoce szkolne i przedszkolne

Nie od dziś wiadomo, że przekazywanie wiedzy może być równie trudne, co jej przyswajanie. Z każdym rokiem coraz więcej szkół posiada interaktywne pomoce szkolne. Również w przedszkolach rozwijanie wyobraźni dzieci odbywa się z wykorzystaniem tablic i plansz. Pomoce przedszkolne i szkolne ułatwiają wizualizację omawianych zagadnień. To narzędzia dydaktyczne, z którymi nauka jest przyjemniejsza i dużo bardziej efektywniejsza. W tej kategorii zebraliśmy kompleksowe pomoce dla szkół i przedszkoli, pozwalające urozmaicić zajęcia i zrozumieć trudniejsze tematy. Oferujemy pomoc dostosowaną do przedmiotu i tematu lekcji. To np. korpus człowieka na biologię, mapy na historię czy mierniki na fizykę.

%split%

Pomoce szkolne, które pozwalają prowadzić urozmaicone lekcje na każdy temat

Zainteresowanie dzieci omawianym zagadnieniem nie zawsze jest formalnością. Zdarza się, że zagadnienie wymaga pełnego skupienia od całej klasy. Szkolne pomoce są rozwiązaniem, które przynosi duże efekty. Proponujemy pomoc dla szkół, umożliwiającą nauczycielom przeprowadzanie niepowtarzalnych zajęć. Pogrupowaliśmy pomoce szkolne w kategorie przedmiotowe: do nauki matematyki lub j. polskiego polecamy tablice edukacyjne. W klasie od fizyki zalecamy umieścić zestawy przyrządów do badań: radiometry, baterie słoneczne czy galwanoskopy. Gabinet biologiczny warto zaopatrzyć w szkielety i korpusy, a historyczny w mapy i portrety królów Polski. Posiadamy w ofercie pomoce przedszkolne, pozwalające łączyć naukę z zabawą. To edukacyjne gry i szablony do pisania. Nasz sklep internetowy ma też pomoc dla szkół podstawowych, która ułatwia nauczanie zintegrowane. Zapraszamy do składania zamówień na pomoce szkolne!

Nie od dziś wiadomo, że przekazywanie wiedzy może być równie trudne, co jej przyswajanie. Z każdym rokiem co raz więcej szół posiada interaktywne tablice szkolne, nie każdy człowiek posiada bowiem na tyle rozwiniętą wyobraźnię, aby bez podawania konkretnych przykładów wizualizować omawiane zagadnienie. Z tego względu ogromne znaczenie ma posiadanie narzędzi pomocy dydaktycznych, zwanych również pomocami dla szkół.

Kompleksowe wyposażenie dla szkół w tym meble szkolne czy krzesła szkolne zdecydowanie pomaga w dydaktyce. Pomoce dla szkół pozwalają: urozmaicić zajęcia dydaktyczne, często także pomóc zrozumieć jakiś trudniejszy temat. Warto wspomnieć, że pomoce dla szkół mogą być dedykowane dla każdego przedmiotu oddzielnie np. pomoce dla biologi w postaci mikroskopów, szkiełek nakrywkowych itp.

Pomoce dla szkół, jakie my proponujemy, pogrupowaliśmy w kategorie przedmiotowe: dla matematyki lub języka polskiego znajdziemy odpowiednie tablice z zasadami i prawami matematycznymi lub językowymi. Dla fizyki zaś przedstawiliśmy zestaw podstawowych przyrządów takich jak radiometry, baterie słoneczne, galwanoskopy i inne przydatne na lekcjach pomoce dla szkół. Jeżeli chodzi o lekcje wychowania fizycznego posiadamy najnowocześniejszy sprzęt sportowy dla szkół. Urozmaić swoje lekcje, zademonstruj doświadczenia, przekaż zasady z naszymi pomocami dla szkół!

W naszej ofercie znajdzie Państwo również gabloty szkolne, fotele menadżerskiemeble metalowe czy meble biurowe, które mogą być wykorzystane jako meble do sekretariatu, biblioteki czy gabinetu dyrektora.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji